Pokrętło nastawne 1/4"-3/4" do gwintowników Kennedy KEN5188390K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pokrętło nastawne 1/4"-3/4" do gwintowników Kennedy KEN5188390K
Kennedy KEN-518-8390K
Pokrętło nastawne do gwintowników 1/4"-3/4"
KEN-518-8390K
Opis produktu
Całość stalowa, utwardzona i hartowana powłoka, solidna konstrukcja, utwardzone szczęki i obrotowy, nastawny uchwyt dla dobrego mocowania. Zaprojektowane z prostym uchwytem zwiększającym siłę dźwigni zwłaszcza gdy używa się gwintownikówo większej średnicy. Wielkości narzynek ISO 529.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Wrench Długość całk. | 120mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Compatible Tap Wrench | |
| Die Stock Długość całk. | |
| Standard, norma dot. wymiarów | ISO 529 |
| Kod EAN13 | 5036140002593 |
| Kod eCl@ss | 21020301 |
| Zawiera | |
| Maximum Square Size | 12mm |
| Maximum Rozmiar gwintu | 3/4 in |
| Minimum Rozmiar gwintu | 1/4 in |
| Liczba sztuk lub elementów | 1 |
| Outside Diameter | |
| Głębokosć całk./opak. | 18 |
| Długość całk./opak. | 365 |
| Waga całkowita | 0.64 |
| Szerokość całk./opak. | 45 |
| Square Size | 4.3 - 14mm |
| Tap Wrench Type | Straight-handle Bar |
| T-Handle Adjustability | Fixed Handle |
| T-Handle Length | |
| Typ | Tap Wrench |
| Kod UNSPSC | 27111720 |
| Wrench Body Length |
KEN5188390K
POKRETLO NASTAWNE DO GWINTOWNIKOW 1/4"-3/4" Kennedy
KEN-518-8390K
SM.CK016,80,5ZLNE
Narzędzia Cromwell