Pokrętło przegubowe 3/8" Kennedy KEN5825160K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pokrętło przegubowe 3/8" Kennedy KEN5825160K
Kennedy KEN-582-5160K
Pokrętło przegubowe 3/8"
KEN-582-5160K
Opis produktu
Część czołowa posiada zawias pozwalający ustawiać klucz dokładnie pod określonym kątem.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Drive | 3/8" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140133532 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Grip | Rubber |
| Długość całk./opak. | 225mm |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 225g |
KEN5825160K
POKRETLO PRZEGUBOWE 3/8" Kennedy
KEN-582-5160K
SM.CK016,47,7ZLNE
Narzędzia Cromwell