Polerownica 25mm x30mm trzpień 6mm filcowa gładki stożek York Abrasives YRK2473820K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Polerownica 25mm x30mm trzpień 6mm filcowa gładki stożek York Abrasives YRK2473820K
York Abrasives YRK-247-3820K
YRK2473820K
Polerownica filcowa gładki stożek 25mmx30mm, trzpień 6mm York Abrasives YRK2473820K
YRK-247-3820K
KC-016,7,4ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | York |
| Średnica | 25mm |
| EAN13 | 5036140221048 |
| Maksymalne obroty | 5000 rpm |
| Długość całkowita | 30mm |
| Shank Size | 6 mm |
| Oznaczenie | YRK-247-3820K |
| UNSPSC | 23131505 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Head Diameter | 25.0mm |
| Materiał | Felt |
| Maksymalne obroty | 5,000 rpm revolutions per minute |
| Numer produktu | YRK-247-3820K |
| Typ produktu | Bobs |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Shape | Tapered Plain End |
| Head Length | 30.0mm |
| Rozmiar | 25x30mm |
| For Use On | Aluminium Chrome Non Ferrous Metals Plastics Stainless Steel |