Półfabrykat 10mm kwadratowy 300mm 12" ze stali narzędziowej Kennedy KEN4210100K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Półfabrykat 10mm kwadratowy 300mm 12" ze stali narzędziowej Kennedy KEN4210100K KEN-421-0100K
- Długość: 300mm, 12"
- Przekrój: 10x10mm, kwadratowy
- Waga: 250g
Stal wysokiej jakości. Dostępne w formie kwadratu lub prostokąta. Półfabrykaty metryczne wykonane zgodnie z: BS4235 Part 7 1972 grade steel odnośnik DIN 6885. Półfabrykaty calowe wykonane zgodnie z: BS46 PART 7 1958 grade steel.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140107793 |
| eCl@ss Code | 35011790 |
| Wysokość | 10 mm |
| Długość | 300 mm |
| Shape | Kwadrat |
| Supplier Part No. | 4210100K |
| UNSPSC Code | 31231116 |