Półfabrykat 1/2"x12" prostokątny ze stali narzędziowej 12" DIN6897 calowe Kennedy KEN4213320K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Półfabrykat 1/2"x12" prostokątny ze stali narzędziowej 12" DIN6897 calowe Kennedy KEN4213320K
Kennedy KEN-421-3320K
KEN4213320K
Półfabrykat ZE STALI Narzędziowej, KWADRATOWY 1/2"x12" Kennedy
KEN-421-3320K
SM.CK016,17,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stal wysokiej jakości. Dostępne w formie kwadratu lub prostokąta. Półfabrykaty metryczne wykonane zgodnie z: BS4235 Part 7 1972 grade steel odnośnik DIN 6885. Półfabrykaty calowe wykonane zgodnie z: BS46 PART 7 1958 grade steel.
Długość: 300mm i 12”. Inne rozmiary są dostępne na życzenie.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140108103 |
| eCl@ss Code | 35011790 |
| Wysokość | 1/2" cal |
| Długość | 12" cal |
| Shape | Kwadrat |
| Supplier Part No. | 4213320K |
| UNSPSC Code | 31231116 |
| Waga | 400 g |
| Szerokość | 1/2" cal |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Contents | |
| Wysokość | mm 1/2" cal |
| Długość | mm 12" cal |
| Shape | Kwadrat |
| Typ | Inch |
| Szerokość | mm 1/2" cal |
| Size | mm 1/2 X 1/2" cal |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | BS46 Part 7 1958 |