Półfabrykat 25mm kwadratowy 300mm 12" ze stali narzędziowej Kennedy KEN4210250K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
49,57 €
Cena regularna:
40,30 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Półfabrykat 25mm kwadratowy 300mm 12" ze stali narzędziowej Kennedy KEN4210250K
Kennedy KEN-421-0250K
KEN4210250K
KC-016,127,9ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140107861 |
| ecl@ss | 35011790 |
| Wysokość | 25 mm |
| Długość | 300 mm |
| Shape | Square |
| Oznaczenie | KEN-421-0250K |
| UNSPSC | 31231116 |
| Szerokość | 25 mm |