Półfabrykat 3mm kwadratowy 300mm 12" ze stali narzędziowej Kennedy KEN4210030K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Półfabrykat 3mm kwadratowy 300mm 12" ze stali narzędziowej Kennedy KEN4210030K
Kennedy KEN-421-0030K
KEN4210030K
KC-016,6,2ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140107731 |
| ecl@ss | 35011790 |
| Wysokość | 3 mm |
| Długość | 300 mm |
| Shape | Square |
| Oznaczenie | KEN-421-0030K |
| UNSPSC | 31231116 |
| Szerokość | 3 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Contents | |
| Wysokość | 3mm |
| Długość | 300mm |
| Numer produktu | |
| Shape | Square |
| Type | Metryczny |
| Szerokość | 3mm |
| Rozmiar | 3 x 3mm |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | BS4235 Part 7 1972 Grade Steel |