Półfabrykat 4mm kwadratowy 300mm 12" ze stali narzędziowej Kennedy KEN4210040K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Półfabrykat 4mm kwadratowy 300mm 12" ze stali narzędziowej Kennedy KEN4210040K
Kennedy KEN-421-0040K
KEN4210040K
KC-016,6,2ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140107748 |
| ecl@ss | 35011790 |
| Wysokość | 4 mm |
| Długość | 300 mm |
| Shape | Square |
| Oznaczenie | KEN-421-0040K |
| UNSPSC | 31231116 |
| Waga | 40 g |
| Szerokość | 4 mm |
Informacje dodatkowe
|