Półfabrykat 8x7x300mm prostokątny ze stali narzędziowej 12" DIN6885 Kennedy KEN4210870K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Półfabrykat 8x7x300mm prostokątny ze stali narzędziowej 12" DIN6885 Kennedy KEN4210870K
Kennedy KEN-421-0870K
KEN4210870K
Półfabrykat ZE STALI Narzędziowej, prostokątny 8x7x300mm Kennedy
KEN-421-0870K
SM.CK016,12ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stal wysokiej jakości. Dostępne w formie kwadratu lub prostokąta. Półfabrykaty metryczne wykonane zgodnie z: BS4235 Part 7 1972 grade steel odnośnik DIN 6885.
Półfabrykaty calowe wykonane zgodnie z: BS46 PART 7 1958 grade steel.
Długość: 300mm i 12”. Inne rozmiary są dostępne na życzenie.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140107892 |
| eCl@ss Code | 35011790 |
| Wysokość | 7 mm |
| Długość | 300 mm |
| Shape | Rectangular |
| Supplier Part No. | 4210870K |
| UNSPSC Code | 31231116 |
| Waga | 140 g |
| Szerokość | 8 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Contents | |
| Wysokość | 7mm |
| Długość | 300mm |
| Shape | Rectangular |
| Typ | Metryczny |
| Szerokość | 8mm |
| Size | 8 X 7mm |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | BS4235 Part 7 1972 Grade Steel |