Półuchwyt metalowy 10mm 2-rurowy do rur i kabli din72571 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627450K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Półuchwyty metalowe 10mm 2-rurowe do rur i kabli din72571 cynkowane 1szt. Matlock MTL6627450K
Matlock MTL-662-7450K
MTL6627450K
10mm (2-PIPE) HALF SADDLE CLAMP LIGHT DUTY BZP Matlock
MTL-662-7450K
SM.CK016,176,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
do rur Szeroko stosowane do mocowania rur i kabli we wszystkich gałęziach przemysłu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140252417 |
| Size | 10 mm |
| Supplier Part No. | 6627450K |
| Typ | 2-Pipe |
| UNSPSC Code | 31162906 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Hole Diameter | 4.8mm |
| Długość | 33.5mm |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | A940100-2 |
| Typ produktu | Half Saddle Clamp (2 Pipe) |
| Size | 10mm |
| Band Width | 12mm |
| Opakowanie zbiorcze | 1 |
| Surface Treatment | Zinc Plated |
| Leading Standard | DIN 72571 |