Półuchwyt metalowy 12mm 1-rurowy do rur i kabli din72571 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627360K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Półuchwyty metalowe 12mm 1-rurowe do rur i kabli din72571 cynkowane 1szt. Matlock MTL6627360K
Matlock MTL-662-7360K
MTL6627360K
12mm (1-PIPE) HALF SADDLE CLAMP LIGHT DUTY BZP Matlock
MTL-662-7360K
SM.CK016,145,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
do rur Szeroko stosowane do mocowania rur i kabli we wszystkich gałęziach przemysłu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140252349 |
| Size | 12 mm |
| Supplier Part No. | 6627360K |
| Typ | 1-Pipe |
| UNSPSC Code | 31162906 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Hole Diameter | 5.8mm |
| Długość | 30.5mm |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | A940120-1 |
| Typ produktu | Half Saddle Clamp (1 Pipe) |
| Size | 12mm |
| Band Width | 12mm |
| Opakowanie zbiorcze | 1 |
| Surface Treatment | Zinc Plated |
| Leading Standard | DIN 72571 |