Półuchwyt metalowy 4mm 1-rurowy do rur i kabli din72571 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627300K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Półuchwyty metalowe 4mm 1-rurowe do rur i kabli din72571 cynkowane 1szt. Matlock MTL6627300K
Matlock MTL-662-7300K
MTL6627300K
4mm (1-PIPE) HALF SADDLECLAMP LIGHT DUTY BZP Matlock
MTL-662-7300K
SM.CK016,82,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
do rur Szeroko stosowane do mocowania rur i kabli we wszystkich gałęziach przemysłu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140252288 |
| Size | 4 mm |
| Supplier Part No. | 6627300K |
| Typ | 1-Pipe |
| UNSPSC Code | 31162906 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Hole Diameter | 4.8mm |
| Długość | 18mm |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | A940040-1 |
| Typ produktu | Half Saddle Clamp (1 Pipe) |
| Size | 4mm |
| Band Width | 10mm |
| Opakowanie zbiorcze | 1 |
| Surface Treatment | Zinc Plated |
| Leading Standard | DIN 72571 |