Pompa hydrauliczna ręczna 700 bar dwubiegowa 2,5l 3/8" NPT 2500cm3 HPT250 Kennedy KEN5038960K KEN-503-8960K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$355.76
Cena regularna:
$289.23
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pompa hydrauliczna ręczna dwubiegowa 700 bar 10000 psi 2,5l 2500cm3 3/8" NPT HPT250 Kennedy KEN5038960K KEN-503-8960K
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140023048 |
| eCl@ss Code | 21049090 |
| Model | HPT250 |
| Złącze gwintu oleju | 3/8" NPT |
| Objętość oleju na suw, bieg 1 | 13 cc, 13ml |
| Objętość oleju na suw, bieg 1 | 2.8 cc, 2,8ml |
| Stopień ciśnienia, bieg 1 | 13.8 bar |
| Stopień ciśnienia, bieg 1 | 200 psi |
| Stopień ciśnienia, bieg 2 | 10 000 |
| Stopień ciśnienia, bieg 2 | 700 bar |
| Supplier Part No. | 5038960K |
| UNSPSC Code | 27141000 |
| Waga | 12 kg |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 632 mm |
| Model | HPT250 |
| Typ produktu | Twin Speed Hydraulic Hand Pump |
KEN5038960K
KEN-503-8960K
SM.CK016,985,6ZLNE
Narzędzia Cromwell