Pompa hydrauliczna ręczna dwubiegowa 700 bar 350ml 3/8" NPT Kennedy KEN5038900K
dostępny
Cena regularna:
1 383,70 zł
Cena regularna:
1 124,96 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pompa hydrauliczna ręczna dwubiegowa 700 bar 350ml 3/8" NPT Kennedy KEN5038900K KEN-503-8900K
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140023031 |
| Kod eCl@ss | 21049090 |
| Numer modelu | HPT035 |
| Oil Port Thread | 3/8" NPT |
| Oil Volume per Stroke Stage 1 | 7.0 cc, 7ml |
| Oil Volume per Stroke Stage 2 | 1.0 cc, 1ml |
| Głębokosć całk./opak. | 170 |
| Długość całk./opak. | 380 |
| Waga całkowita | 5.62 |
| Szerokość całk./opak. | 160 |
| Pressure Rating Stage 1 | 13,8 bar |
| Pressure Rating Stage 1 | 200 PSI |
| Pressure Rating Stage 2 | 10,000 |
| Pressure Rating Stage 2 | 700 BAR |
| Nr produktu | HF350 |
| Kod UNSPSC | 27141000 |
| Usable Oil Capacity | 350 cc, 350 ml |
| Waga | 5,3 kg |