Pompa obrotowa do chemikaliów Kennedy KEN5403800K
dostępny
Cena regularna:
850,10 zł
Cena regularna:
691,14 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pompa obrotowa do chemikaliów Kennedy KEN5403800K
Kennedy KEN-540-3800K
KEN5403800K
PRP/01 ROTARY ACTION CHEMICAL PUMP Kennedy KEN5403800K
Kennedy KEN-540-3800K
SM.CK016,497,8ZLNE
Zaprojektowana do użycia z płynami które nie moga być używane w pompach żeliwnych czy stalowych. Obudowa pompy wykonana jest ze szkła wypełnionego polypropylenem z żyłkami masy Rytonu. Uszczelki są z gumy Vitronowej i wszystkie elementy są z nierdzewnej stali. Filtr zamontowany w rurze ssącej zatrzymuje zanieczyszczenia. Do użycia z płynami na bazie wody, antyzamrażaczami, kwasami, chemikaliami etc i z produktami na bazie ropy naftowej. Wydajność 5 ltr na 20 obrotów dzwignią.
NIE?UŻYWAĆ z acetonem, lakierami, olejami mineralnymi, rozpuszczalnikami, terpentyną.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Discharge per Stroke | 250 ml |
| EAN13 Barcode | 5036140072220 |
| Supplier Part No. | 5403800K |
| UNSPSC Code | 40151506 |
| Waga elementu | 3 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | L litre |
| Discharge per Stroke | 250ml |
| Suitable for Containers | 205ltr 50ltr |
| Waga elementu | 3.0Kg |
| Pump Type | Rotary |
| Compatible Fluid | Diesel Non Corrosive Liquids Oil Petrol Water |
| Suction Tube Length | 480-900mm |