Pompa wodna zanurzeniowa Osaki OSA2790560K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pompa wodna zanurzeniowa Osaki OSA2790560K
Osaki OSA-279-0560K
OSA2790560K
WPS400 400W SUBMERSIBLE WATER PUMP 230V Osaki OSA2790560K
OSA-279-0560K
SM.CK016,325ZLNE
Do efektywnego osuszania piwnic, zbiorników, i ogólnego przepływu wody. Może pracować ciągle, solidna, izolowana obudowa plastikowa zapewnia brak kontaktu części metalowych z wodą. Zabezpieczenie przeciążenia, łatwo wyjmowalne filtry do czyszczenia, łatwy dostęp do wirnika. Posiada automatyczny pływajacy wyłącznik i adaptor na węże(25mm, 32mm, 38mm), potrafi wciągnąć okruchy do maks. średnicy 5mm. Maks. wysokość wydalenia 8.5mtr. Kabel 10 mtr.
Maks. przepływ: 7500L/H.
Silnik: 400W (230V-50Hz).
Maks. wysokość /głębokość podwodna: 5m.
Zabezpieczenie przed przeciążeniem.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| WEEE Compliant | Yes |
| UNSPSC Code | 40151510 |
| eCl@ss Code | 36419090 |
| Producent | Osaki |
| Supplier Part No. | 2790560K |
| EAN13 Barcode | 5036140067561 |
| Model Number | WPS 400 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość przewodu | 10 m metre |
| Wymiary | mm |
| Model Number | WPS 400 |
| Power Rating | 0.4 kW kilowatts 400 W watt |
| Power Supply | 230 V voltage |
| Numer produktu | SP100 |
| Waga | 4.5kg |
| Maximum Flow Rate | 125 L/min litres per minutem?/h cubic meter per hour |
| Case Material | Plastic |
| Outlet Port Size | 25 or 32 |
| Maximum Head | 5.0 m metre |
| Maximum Particle Diameter | 5mm |
| Pump Features | Automatic Float Swich No Metal Parts in Contact with Water Overload Protection |
| IP Rating | IP68 |
| Pump Speed | RPM, obr/min |
| Manufacturer Guarantee | 12 Months Manufacturers Warranty |