Poziomica 600mm 24" profesjnalna Kennedy KEN5103360K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
600mm/24" PROFESSIONAL BOX SPIRIT LEVEL Kennedy KEN5103360K
Kennedy KEN-510-3360K
KEN5103360K
600mm/24" PROFESSIONAL BOX SPIRIT LEVEL Kennedy
KEN-510-3360K
SM.CK016,64,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Konstrukcja z wytłaczanego aluminium z wykończeniem proszkowym. Trzy libelki zapewniające dużą widoczność: 1 pozioma, 2 pionowe. Osłony na końcach poziomicy absorbujące wstrząsy oraz planowanymi płaszczyznami na górze i dole zapewniające precyzyjny pomiar. Podziałka ułatwiająca zaznaczanie pomiaru.
Dokładność: 0.5mm/m.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy-Pro |
| EAN13 Barcode | 5036140243583 |
| eCl@ss Code | 21160590 |
| Długość całkowita | 24" cal |
| Długość całkowita | 600 mm |
| Supplier Part No. | 5103360K |
| UNSPSC Code | 27111802 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Non-magnetic |
| Number of Vials | 3 |
| Długość całkowita | 600mm 24" cal |
| Szerokość całk. | 30mm 1-3/16" cal |
| Accuracy | 0.5mm/m |
| Body Material | Aluminium |
| Wykończenie, powłoka | Powder Coat Finish |
| Kolor obudowy, korpusu | Czerwony |
| Level Type | Box-beam Level |
| Vial Type | 45° Horizontal Vertical |
| Vial Visibility | Front Viewing Upside-down Viewing |
| Vial Material | Acrylic |
| Level Features | Hand Grips |