Poziomica alkoholowa magnetyczna 250mm 10" Kennedy KEN5100160K KEN-510-0160K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Poziomica alkoholowa magnetyczna 250mm 10" Kennedy KEN5100160K KEN-510-0160K
Kennedy KEN-510-0160K
POZIOMNICA ALKOHOLOWA MAGNETYCZNA 250mm/10"
KEN-510-0160K
Opis produktu
Odlewana obudowa aluminiowa z wytłoczoną czołową powierzchnią pomiarową zapewniającą dokładność. 1 fiolka pionowa, 1 fiolka pozioma do pomiarów zwykłych i w odwróceniu do góry nogami. Bardzo popularna poziomica wśród monterów rusztowań. Sprzedawana wraz z torbą na skórzanym pasku.Długość całkowita: 250mm (10”).
Dokładność: 1.0mm/m.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140110335 |
| eCl@ss Code | 21160590 |
| Głębokość całk. | 30 |
| Długość całkowita | 320 |
| Waga całkowita | 0.185 |
| Szerokość całk. | 133 |
| Supplier Part No. | 5100160K |
| Type | Magnetic |
| UNSPSC Code | 27111802 |
| Waga elementu | 185 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Magnetic |
| Number of Vials | 2 |
| Długość całkowita | 250 mm 10" cal |
| Szerokość całk. | 22 mm 7/8" cal |
| Model, kod produktu | |
| Średnica | mm |
| Accuracy | 1mm/m |
| Includes | Leather Belt Pouch |
| Body Material | Aluminium |
| Finish/Coating | Powder Coat Finish |
| Kolor obudowy, korpusu | Czerwony |
| Level Type | Scaffolders/Boat Level |
| Vial Type | Horizontal Vertical |
| Vial Visibility | Front Viewing Upside-down Viewing |
| Vial Material | Acrylic |
| Level Features | Milled Face |
KEN5100160K
POZIOMNICA ALKOHOLOWA MAGNETYCZNA 250mm/10" Kennedy
KEN-510-0160K
SM.CK016,66,5ZLNE
Narzędzia Cromwell