Poziomica słupowa magnetyczna mała Kennedy KEN5102800K KEN-510-2800K Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Poziomica słupowa magnetyczna mała Kennedy KEN5102800K KEN-510-2800K
Kennedy KEN-510-2800K
POZIOMNICA SLUPOWA MAGNETYCZNA, MALA
KEN-510-2800K
Opis produktu
Wykonana z wytrzymałego, odpornego w ciężkich warunkach pracy plastiku niniejsza specjalistyczna poziomica została tak zaprojektowana, by zapewniała pionowe ustawienie zarówno kwadratowych, jak i okrągłych słupków przed ich stałym zamocowaniem na miejscu. Płytka kąta prostego posiada dwie fiolki poziome oraz jedną fiolkę pionową z magnesami leżącymi na tej samej płaszczyźnie z powierzchnią otaczającą z przeznaczeniem do słupków metalowych, oraz elastyczną taśmą mocującą przeznaczoną do innych materiałów.Mała: 75x125mm (3"x5").
Duża: 85x140mm (33/8"x51/2").
Dokładność: 1.0mm/m.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140036352 |
| eCl@ss Code | 21160590 |
| Głębokość całk. | 80 |
| Wysokość całkowita | 125 mm |
| Długość całkowita | 123 |
| Waga całkowita | 0.087 |
| Szerokość całk. | 103 |
| Supplier Part No. | 5102800K |
| Type | Small |
| UNSPSC Code | 27111802 |
| Waga elementu | 87 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Magnetic |
| Number of Vials | 3 |
| Długość całkowita | 123mm |
| Szerokość całk. | 7mm |
| Model, kod produktu | |
| Średnica | mm |
| Accuracy | 1.0mm/m |
| Includes | Integrated Elastic Fixing Strap |
| Body Material | Plastic |
| Finish/Coating | |
| Kolor obudowy, korpusu | Czerwony |
| Level Type | Post Level |
| Vial Type | Horizontal Vertical |
| Vial Visibility | Front Viewing Upside-down Viewing |
| Vial Material | Acrylic |
| Level Features |
KEN5102800K
POZIOMNICA SLUPOWA MAGNETYCZNA, MALA Kennedy
KEN-510-2800K
SM.CK016,13,8ZLNE
Narzędzia Cromwell