Poziomica stolarska 1000mm 40" Kennedy KEN5100400K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Poziomica stolarska 1000mm 40" Kennedy KEN5100400K
Kennedy KEN-510-0400K
POZIOMNICA STOLARSKA 1000mm/40"
KEN-510-0400K
Opis produktu
Profesjonalna poziomica z trzema fiolkami, poziomą i dwiema pionowymi. Poziomnica wykonana z aluminium z jedną powierzchnią przyłożenia frezowaną. Malowana farbą proszkową z plastikowymi obustronnymi zakończeniami. Jeden otwór do wieszania.Dokładność: 0.75mm/m.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140003576 |
| Kod eCl@ss | 21160590 |
| Number of Vials | 3 |
| Długość całk./opak. | 1000mm |
| Długość całk./opak. | 40" calowe |
| Nr produktu | KEN-510-0400K |
| Kod UNSPSC | 27111802 |
| Waga elementu | 645g |
KEN5100400K
POZIOMNICA STOLARSKA 1000mm/40" Kennedy
KEN-510-0400K
SM.CK016,70,4ZLNE
Narzędzia Cromwell