Poziomica stolarska 1800mm 72" Kennedy KEN5100720K PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
35,49 €
Cena regularna:
28,85 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kennedy Poziomica stolarska 1800mm 72" KEN5100720K
Kennedy KEN-510-0720K
KEN5100720K Kennedy POZIOMNICA STOLARSKA 1800mm/72"
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140013414 |
| eCl@ss Code | 21160590 |
| Number of Vials | 3 |
| Długość całk. | 1800 mm |
| Długość całk. | 72" cal |
| Sup. Part No. | 96B 72" |
| UNSPSC Code | 27111802 |
| Waga | 1000 g |