Precyzyjne Imadło szlifierskie, 100x125x45mm, 0.005mm ACC. Atlas Workholders ATL4452050K ATL-445-2050K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Precyzyjne Imadło szlifierskie, 100x125x45mm, 0.005mm ACC. Atlas Workholders ATL4452050K ATL-445-2050K
Atlas Workholders ATL-445-2050K
ATL4452050K
Precyzyjne Imadło szlifierskie, 100x125x45mm, 0.005mm ACC. Atlas Workholders ATL4452050K
ATL-445-2050K
Opis produktu
Wykonane ze stali węglowej, precyzyjnie szlifowane wszystkie powierzchnie. Tuleja z brązu fosforowana, szczęki ruchome z pryzmami V pod kątem, 90°.Standardowe precyzyjne imadła szlifierskie:
Szczęki hartowane do twardości: HRC 58-62. Prostopadłość i równoległość powierzchni roboczych 0.005 do podstawy.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Atlas Workholders |
| Kod EAN13 | 5036140044050 |
| Kod eCl@ss | 21020601 |
| Wysokość szczęk | 45mm |
| Otwarcie szczęk | 125mm |
| Szerokość szczęk | 100mm |
| Głębokosć całk./opak. | 140 |
| Długość całk./opak. | 370 |
| Waga całkowita | 12.3 |
| Szerokość całk./opak. | 150 |
| Nr produktu | ATL-445-2050K |
| Kod UNSPSC | 27112102 |
| Waga elementu | 13.00 kg |
SM.CK016,1067ZLNE