Pręt gwintowany BSW 7/8" 3ft stalowy calowy Qualfast QFT6391140K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pręt gwintowany BSW 7/8" 3ft stalowy calowy Qualfast QFT6391140K
7/8" BSWx3FT MILD STEEL STUDDING Qualfast QFT6391140K
Qualfast QFT-639-1140K
QFT6391140K
KC-016,39,9ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Mild Steel - Grade 4.6 Self-Colour: BSW
Colour-coded at each end of length for easy identification as shown.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140320314 |
| Długość | 3 ft |
| Oznaczenie | QFT-639-1140K |
| Thread | 7/8" cal |
| UNSPSC | 31161618 |
| Waga elementu | 2.31 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 4.8 |
| Długość | 3ft |
| Materiał | Stal |
| Typ produktu | Mild Steel Studding |
| Thread | BSW |
| Rozmiar gwintu | 7/8" |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Surface Treatment | Plain |
| Leading Standard | DIN 975 |