Pręt gwintowany M12 1m A2 nierdzewny Qualfast QFT6397120K PRO19-20 GAB
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pręt gwintowany M12 1m A2 nierdzewny klasa 8.8 Qualfast QFT6397120K
M12x1MTR A2 STAINLESS STEEL STUDDING Qualfast QFT6397120K
Qualfast QFT-639-7120K
QFT6397120K
KC-016,40,3ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Każdy rozmiar oznakowany innym kolorem celem ułatwienia identyfikacji.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140321151 |
| Długość | 1 m |
| Oznaczenie | QFT-639-7120K |
| Thread | M12 |
| UNSPSC | 31161618 |
| Waga elementu | 710 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 316 |
| Długość | 1M |
| Materiał | A2 Stainless |
| Typ produktu | Studding |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M12 |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Surface Treatment | Plain |
| Leading Standard | DIN 975 |