Pręt gwintowany M12 1m mosiężny Qualfast QFT6398212K MTM46090.120.001F5 MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pręt gwintowany M12 1m mosiężny Qualfast QFT6398212K
M12x1MTR BRASS STUDDING Qualfast QFT6398212K
Qualfast QFT-639-8212K
QFT6398212K
M12 x 1MTR BRASS STUDDING Qualfast
QFT-639-8212K
KC-016,126,5ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Brass: Metric
Colour-coded at each end of length for easy identification as shown.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140321250 |
| Długość | 1 m |
| Oznaczenie | QFT-639-8212K |
| Thread | M12 |
| UNSPSC | 31161618 |
| Waga elementu | 710 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | CZ121 |
| Długość | 1M |
| Materiał | Brass |
| Typ produktu | Brass Studding |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M12 |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Surface Treatment | Plain |
| Leading Standard | DIN 975 |