Pręt gwintowany UNC 3/4" z miękkiej stali Qualfast QFT6393120K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pręt gwintowany 3/4" z miękkiej stali UNC Qualfast QFT6393120K
Qualfast QFT-639-3120K
QFT6393120K
3/4" UNCx3FT MILD STEEL STUDDING Qualfast
QFT-639-3120K
SM.CK016,23,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Każdy rozmiar oznakowany innym kolorem celem ułatwienia identyfikacji.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140320543 |
| Długość | 3 ft |
| Sup. Part No. | QFT-639-3120K |
| Thread | 3/4" cal |
| UNSPSC Code | 31161618 |
| Waga | 1.90 kg |
Further intormation
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 4.8 |
| Długość | 3ft |
| Materiał | Stal |
| Typ produktu | Screwed Studding |
| Thread | UNC |
| Rozmiar gwintu | 3/4" |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Surface Treatment | Plain |
| Leading Standard | BS 4882 |