Pręt gwintowany UNF 1/2" 3ft stalowy pręt gwintowany klasa 4.6 Qualfast QFT6394080K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pręt gwintowany UNF 1/2" 3ft stalowy pręt gwintowany klasa 4.6 Qualfast QFT6394080K
1/2" UNFx3FT MILD STEEL STUDDING Qualfast QFT6394080K
Qualfast QFT-639-4080K
QFT6394080K
KC-016,34,8ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Każdy rozmiar oznakowany innym kolorem celem ułatwienia identyfikacji.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140320604 |
| Długość | 3 ft |
| Oznaczenie | QFT-639-4080K |
| Thread | 1/2" cal |
| UNSPSC | 31161618 |
| Waga elementu | 665 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 4.8 |
| Długość | 3ft |
| Materiał | Stal |
| Typ produktu | Screwed Studding |
| Thread | UNF |
| Rozmiar gwintu | 1/2" |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Surface Treatment | Plain |
| Leading Standard | DIN 975 |