Profesjonalna skrzynka narzędziowa 18" Kennedy KEN5940140K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
777,10 zł
Cena regularna:
631,79 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Profesjonalna skrzynka narzędziowa 18" Kennedy KEN5940140K
Kennedy KEN-594-0140K
Profesjonalna Skrzynka narzędziowa 18"
KEN-594-0140K
Opis produktu
Wykonane z grubej, stalowej tłoczonej blachy, konstrukcja solidnie spawana. Nierdzewne dzięki podwójnej warstwie farby epoksydowej, nakładanej proszkowo. Mechanizm rozsuwanych zawiasów schowany wewnątrz skrzynki. Szybko zwalniające solidne zamki klamrowe zaczep pod kłódkę.2 górne pokrywy mogą być zamknięte na 2 zamki i kłódkę (należy zamawiać oddzielnie). Jedna pojemna komora o wymiarach 450x260 x170mm z
4 dodatkowymi rozsuwanymi pojemnikami. Główna solidna rękojeść na wierzchu pokrywy.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140004481 |
| Kod eCl@ss | 21100490 |
| Głębokosć całk./opak. | 255mm |
| Wysokość całk./opak. | 333mm |
| Szerokość całk./opak. | 459mm |
| Kod UNSPSC | 24112401 |
| Waga | 9.10 kg |
KEN5940140K
PROFESJONALNA SKRZYNKA NARZEDZIOWA 18" Kennedy
KEN-594-0140K
SM.CK016,304,8ZLNE
Narzędzia Cromwell