Profesjonalny organizer z rączką PSC016 Kennedy KEN5932400K
dostępny
Cena regularna:
$40.59
Cena regularna:
$33.00
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Profesjonalny organizer z rączką PSC016 Kennedy KEN5932400K
Kennedy KEN-593-2400K
PROFESJONALNY ORGANIZER z rączka PSC016
KEN-593-2400K
Opis produktu
Do przechowywania i transportu drobnych częsci. Wykonany z wysokiej jakości plastiku z przezroczystą pokrywą. 2 zatrzaskowe zamki zapobiegają samootwarciu. 2 otwory pod kłódki o maksymalnej średnicy jarzma 5.8mm. Pokrywa na 3 solidnaych zawiasach. 8 stałych przedziałów z dodatkowymi przegródkami, dzięki którym można zrobić 16 przedziałów. Wymiary (SxGxW): 380x60x335mm.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140018006 |
| Kod eCl@ss | 21100490 |
| Głębokosć całk./opak. | 335mm |
| Wysokość całk./opak. | 380mm |
| Waga całkowita | 0.805 |
| Szerokość całk./opak. | 60mm |
| Nr produktu | 00360 |
| Kod UNSPSC | 24112401 |
KEN5932400K
PROFESJONALNY ORGANIZER Z RACZKA PSC016 Kennedy
KEN-593-2400K
SM.CK016,80,3ZLNE
Narzędzia Cromwell