Profesjonalny pędzel malarski 75mm 3" z włosiem syntetycznym Kennedy KEN5336772K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
3" PROFESSIONAL PAINT BRUSH - SYNTHETIC Kennedy KEN5336772K
Kennedy KEN-533-6772K
KEN5336772K
3" PROFESSIONAL PAINT BRUSH - SYNTHETIC Kennedy
KEN-533-6772K
SM.CK016,19,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Gama pędzli z długotrwałych włókien syntetycznych zaprojektowanych specjalnie dla profesjonalnych użytkowników dla osi...gnięcia bardzo dokładnego wykończenia przy użyciu wszystkich farb. Seria dostępna w wielu rozmiarach od 1/2" do 4".
Z miękkimi uchwytami gumowym na rączkach.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy-Pro |
| EAN13 Barcode | 5036140241756 |
| eCl@ss Code | 21041102 |
| Supplier Part No. | 5336772K |
| UNSPSC Code | 31211904 |
| Szerokość | 75 (3") mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Czarny Czerwony |
| Długość całkowita | 245mm |
| Liczba elementów | |
| Brush Width | 75mm 3" cal |
| Handle Material | Rubber |
| Compatible Materials | Oil-based Paint/Coatings Water-based Paint/Coatings |
| Recommended Environment | Indoor/Outdoor |
| Brush Shape | Flat Straight Cut |
| Handle Shape | Straight |
| Brush Material | Synthetic |
| Brush Size Number | |
| Ferrule Material | Stal |
| Ferrule Finish/Coating | Chrome-plated |
| Bristle Colour | Czarny |
| Brush Length | 65mm |
| Brush Thickness | mm |
| Brush Type | Painting/Covering Brush |