Pryzma frezarska 2szt. 250x125x165mm Oxford Precision OXD3702160K OXD-370-2160K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pryzma frezarska 2szt. 250x125x165mm Oxford Precision OXD3702160K OXD-370-2160K
- Zestaw 2szt.
- Wysokość: 165mm
- Długość: 250mm
- Szerokość: 125mm
- Waga pary: 19kg
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Oxford |
| EAN13 Barcode | 5036140155183 |
| Wysokość całkowita | 165 mm |
| Długość całkowita | 250 mm |
| Szerokość całk. | 125 mm |
| Supplier Part No. | 3702160K |
| UNSPSC Code | 41111627 |
| Vee Capacity | 125 mm |
| Weight per Pair | 19.0 kg |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymiary | 250x125x165mm |
| Grade | 2 |
| Wysokość | 165 mm |
| Długość | 250 mm |
| Materiał | Stal |
| Model, kod produktu | VB/C/10 |
| Type | Vee Blocks |
| Vee Capacity | 125mm |
| Szerokość | 125 mm |