Pryzma frezarska Vee 150x62x88mm Oxford Precision OXD3702140K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pryzma frezarska Vee 150x62x88mm Oxford Precision OXD3702140K
Oxford Precision OXD-370-2140K
OXD3702140K
Pryzma frezarska 'VEE' 150x62x88mm (2) Oxford OXD3702140K
OXD-370-2140K
Opis produktu
Dopasowane i numerowane wykonane z wysokiej jakości odlewów żeliwnych. Pryzmy frezerskie (90°). Sprzedawane parami.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Oxford Precision |
| Kod EAN13 | 5036140155169 |
| Wysokość całk./opak. | 88mm |
| Długość całk./opak. | 150mm |
| Szerokość całk./opak. | 62mm |
| Kod UNSPSC | 41111627 |
| Vee Capacity | 78mm |
| Weight per Pair | 6.5 kg |
SM.CK016,487,7ZLNE