Pryzmy frezerskie 2szt V 125x50x78mm Oxford Precision OXD3702130K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pryzmy frezerskie 2szt V 125x50x78mm Oxford Precision OXD3702130K
Oxford Precision OXD-370-2130K
OXD3702130K
Pryzma frezarska VEE 125x50x78mm (2) Oxford Precision OXD3702130K
OXD-370-2130K
Opis produktu
Dopasowane i numerowane wykonane z wysokiej jakości odlewów żeliwnych. Pryzmy frezerskie (90°). Sprzedawane parami.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Oxford Precision |
| Kod EAN13 | 5036140155152 |
| Wysokość całk./opak. | 78mm |
| Długość całk./opak. | 125mm |
| Szerokość całk./opak. | 50mm |
| Kod UNSPSC | 41111627 |
| Vee Capacity | 62mm |
| Weight per Pair | 4.8 kg |
SM.CK016,372,3ZLNE