Przebijak nieiskrzący 160mm Be-Cu Kennedy KEN5751560K
dostępny
Cena regularna:
647,70 zł
Cena regularna:
526,59 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przebijak nieiskrzący 160mm Be-Cu Kennedy KEN5751560K
Kennedy KEN-575-1560K
KEN5751560K
SPARK RESISTANT DRIFT PUNCH 160mm Be-Cu Kennedy KEN5751560K
Kennedy KEN-575-1560K
SM.CK016,259,6ZLNE
KEN5751560K
Zaostrzony przebijak, wykorzystane w celu dostosowania otworów między dwoma elementami konstrukcyjnymi, aby mogły one być mocowane lub skręcane.
Długość całkowita: 160mm
Długość końcówki: 3mm
Narzędzia nieiskrzące są używane do eliminowania szansy na eksplozję przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażające eksplozją. Zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych urządzeń kiedy mają one kontakt z twardą powierzchnią. Użycie narzędzi nieiskrzących jest istotna przy wielu przemysłowych aplikacjach jak, produkcja ropy naftowej i chemikalii, działanie kraników sprejowych, budowa statków, wydobywczy, papierniczy oraz inne gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić zagrożenie. Narzędzia nieiskrzące wykonane z brązu i aluminium wykonane są do 25 HRC i wykonane są w twardości do 25 HRC. Narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.
Zaostrzony przebijak, wykorzystane w celu dostosowania otworów między dwoma elementami konstrukcyjnymi, aby mogły one być one mocowane lub skręcane. Dł. całkowita: 160mm. Dł. końcówki: 3mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111901 |
| eCl@ss Code | 21040605 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5751560K |
| EAN13 Barcode | 5036140298798 |
| Size | 3 mm |
| Długość całkowita | 160 mm |
| Waga elementu | 280 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | |
| Długość całkowita | 160mm |
| Tip Size | 3mm |
| Waga elementu | g |
| Szerokość | mm |
| Width on Shaft | mm |
| Standard, norma |