Przecinak 10"x3/16" pryzmowy Kennedy KEN5057100K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak 10"x3/16" pryzmowy Kennedy KEN5057100K
Kennedy KEN-505-7100K
Przecinak PRYZMOWY 10"x3/16"
KEN-505-7100K
Opis produktu
Stal chromowo-wanadowaPrzecinak pryzmowy
Do usuwania zaprawy cementowej z pomiędzy cegieł.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140109995 |
| Kod eCl@ss | 21040605 |
| Długość | 255mm |
| Octagon | 16mm |
| Głębokosć całk./opak. | 12 |
| Długość całk./opak. | 155 |
| Waga całkowita | 0.335 |
| Szerokość całk./opak. | 25 |
| Nr produktu | KEN-505-7100K |
| Kod UNSPSC | 27111901 |
| Szerokość | 5mm |
KEN5057100K
PRZECINAK PRYZMOWY 10"x3/16" Kennedy
KEN-505-7100K
SM.CK016,34,9ZLNE
Narzędzia Cromwell