Przecinak 16x150mm płaski Kennedy KEN5054020K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak 16x150mm płaski Kennedy KEN5054020K
Kennedy KEN-505-4020K
Przecinak płaski 16x150mm
KEN-505-4020K
Opis produktu
Stal chromowo-wanadowaWyprodukowane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej ze szlifowaną częścią tnącą i ośmiokątnym trzonem zgodne z BS 3066. Do prac murarskich, konstrukcji z kamienia i metali zimnych.
Płaskie
Używane do cięcia i kruszenia zimnych metali i muru.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140109759 |
| Kod eCl@ss | 21040605 |
| Długość | 150mm |
| Octagon | 12mm |
| Głębokosć całk./opak. | 10 |
| Długość całk./opak. | 150 |
| Waga całkowita | 0.145 |
| Szerokość całk./opak. | 15 |
| Kod UNSPSC | 27111901 |
| Szerokość | 16mm |
KEN5054020K
PRZECINAK PLASKI 16x150mm Kennedy
KEN-505-4020K
SM.CK016,16,4ZLNE
Narzędzia Cromwell