Przecinak 18x200mm płaski Kennedy KEN5054840K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak 18x200mm płaski Kennedy KEN5054840K
Kennedy KEN-505-4840K
Przecinak płaski 18x200mm
KEN-505-4840K
Opis produktu
Stal chromowo-wanadowaWyprodukowane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej ze szlifowaną częścią tnącą i ośmiokątnym trzonem zgodne z BS 3066. Do prac murarskich, konstrukcji z kamienia i metali zimnych.
Płaskie
Używane do cięcia i kruszenia zimnych metali i muru.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140109773 |
| Kod eCl@ss | 21040605 |
| Długość | 200mm |
| Octagon | 16mm |
| Głębokosć całk./opak. | 12 |
| Długość całk./opak. | 200 |
| Szerokość całk./opak. | 18 |
| Nr produktu | KEN-505-4840K |
| Kod UNSPSC | 27111901 |
| Szerokość | 18mm |
KEN5054840K
PRZECINAK PLASKI 18x200mm Kennedy
KEN-505-4840K
SM.CK016,23,3ZLNE
Narzędzia Cromwell