Przecinak 18x305mm płaski Kennedy KEN5054870K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak 18x305mm płaski Kennedy KEN5054870K
Kennedy KEN-505-4870K
Przecinak płaski 18x305mm
KEN-505-4870K
Opis produktu
Stal chromowo-wanadowaWyprodukowane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej ze szlifowaną częścią tnącą i ośmiokątnym trzonem zgodne z BS 3066. Do prac murarskich, konstrukcji z kamienia i metali zimnych.
Płaskie
Używane do cięcia i kruszenia zimnych metali i muru.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140109803 |
| Kod eCl@ss | 21040605 |
| Długość | 305mm |
| Octagon | 16mm |
| Głębokosć całk./opak. | 12 |
| Długość całk./opak. | 300 |
| Waga całkowita | 0.47 |
| Szerokość całk./opak. | 20 |
| Kod UNSPSC | 27111901 |
| Szerokość | 18mm |
KEN5054870K
PRZECINAK PLASKI 18x305mm Kennedy
KEN-505-4870K
SM.CK016,27,2ZLNE
Narzędzia Cromwell