Przecinak 3" do cegieł i betonu Kennedy KEN5057030K KEN-505-7030K PRO20 PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak 3" do cegieł i betonu Kennedy KEN5057030K KEN-505-7030K
Kennedy KEN-505-7030K
Przecinak do CEGIEL i betonu 3"
KEN-505-7030K
Opis produktu
Stal chromowo-wanadowaWyprodukowane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej ze szlifowaną częścią tnącą i ośmiokątnym trzonem zgodne z BS 3066. Do prac murarskich, konstrukcji z kamienia i metali zimnych.
Przecinak do cegieł i betonu
Używany do kruszenia muru.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140109971 |
| Kod eCl@ss | 21040605 |
| Długość | 218mm |
| Octagon | 22mm |
| Głębokosć całk./opak. | 25 |
| Długość całk./opak. | 245 |
| Waga całkowita | 0.775 |
| Szerokość całk./opak. | 80 |
| Nr produktu | KEN-505-7030K |
| Kod UNSPSC | 27111901 |
| Szerokość | 75mm |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Bar Diameter | |
| Blade Width | 75 mm millimetre 3 in. inch |
| Comb Type | |
| Contents | |
| Jaw Capacity | mm millimetre |
| Material | |
| Octagon | 22 mm millimetre |
| Overall Length | 240 mm millimetre |
| Product Number | |
| Product Type | Brick Chisel |
| Number of Pieces | |
| Standards Met | |
| Blade Material | Chrome Vanadium Steel |
| Handle Material | Steel |
| Protection Features | |
| Shank Shape | Octagonal |
| Special Features | |
| End Shape | |
| End Type | |
| To Suit Octagon | mm millimetre |
KEN5057030K
PRZECINAK DO CEGIEL I BETONU 3" Kennedy
KEN-505-7030K
SM.CK016,52,5ZLNE
Narzędzia Cromwell