Przecinak 4" do cegieł i betonu Kennedy KEN5057040K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
168,30 zł
Cena regularna:
136,83 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak 4" do cegieł i betonu Kennedy KEN5057040K
Kennedy KEN-505-7040K
Przecinak do CEGIEL i betonu 4"
KEN-505-7040K
Opis produktu
Stal chromowo-wanadowaWyprodukowane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej ze szlifowaną częścią tnącą i ośmiokątnym trzonem zgodne z BS 3066. Do prac murarskich, konstrukcji z kamienia i metali zimnych.
Przecinak do cegieł i betonu
Używany do kruszenia muru.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140109988 |
| Kod eCl@ss | 21040605 |
| Długość | 249mm |
| Octagon | 22mm |
| Głębokosć całk./opak. | 25 |
| Długość całk./opak. | 245 |
| Waga całkowita | 0.84 |
| Szerokość całk./opak. | 100 |
| Nr produktu | KEN-505-7040K |
| Kod UNSPSC | 27111901 |
| Szerokość | 100mm |
KEN5057040K
PRZECINAK DO CEGIEL I BETONU 4" Kennedy
KEN-505-7040K
SM.CK016,58,1ZLNE
Narzędzia Cromwell