Przecinak 8'x3/8"x3/4" z ostrzem diamentowym Kennedy KEN5056840K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak A' LA DIAMENT 8"x3/8"x3/4" Kennedy KEN5056840K
Kennedy KEN-505-6840K
Przecinak A' LA DIAMENT 8"x3/8"x3/4"
KEN-505-6840K
Opis produktu
Stal chromowo-wanadowaPrzecinak z ostrzem diamentowym
Używane do żłobienia muru.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140109926 |
| Kod eCl@ss | 21040605 |
| Długość | 200mm |
| Octagon | 18mm |
| Głębokosć całk./opak. | 15 |
| Długość całk./opak. | 200 |
| Waga całkowita | 0.41 |
| Szerokość całk./opak. | 20 |
| Nr produktu | KEN-505-6840K |
| Kod UNSPSC | 27111901 |
| Szerokość | 8mm |
KEN5056840K
PRZECINAK A' LA DIAMENT 8"x3/8"x3/4" Kennedy
KEN-505-6840K
SM.CK016,32,7ZLNE
Narzędzia Cromwell