Przecinak 9x125mm płaski Kennedy KEN5052410K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak 9x125mm płaski Kennedy KEN5052410K
Kennedy KEN-505-2410K
Przecinak płaski 9x125mm
KEN-505-2410K
Opis produktu
Stal chromowo-wanadowaWyprodukowane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej ze szlifowaną częścią tnącą i ośmiokątnym trzonem zgodne z BS 3066. Do prac murarskich, konstrukcji z kamienia i metali zimnych.
Płaskie
Używane do cięcia i kruszenia zimnych metali i muru.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140109698 |
| Kod eCl@ss | 21040605 |
| Długość | 125mm |
| Octagon | 6mm |
| Głębokosć całk./opak. | 8 |
| Długość całk./opak. | 125 |
| Waga całkowita | 0.066 |
| Szerokość całk./opak. | 10 |
| Nr produktu | KEN-505-2410K |
| Kod UNSPSC | 27111901 |
| Szerokość | 9mm |
KEN5052410K
PRZECINAK PLASKI 9x125mm Kennedy
KEN-505-2410K
SM.CK016,13,2ZLNE
Narzędzia Cromwell