Przecinak do elektronarzędzi do nitów 145x19mm 5.3/4"x3/4" Kennedy KEN2892350K (KBE2893002Y)
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak do elektronarzędzi do nitów 145x19mm 5.3/4"x3/4" Kennedy KEN2892350K
Kennedy KEN-289-2350K
KEN2892350KKC-016,30,9ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
KEN-289-1070K: Przecinak płaski - 178 x 15mm.
KEN-289-2300K: Gładki młotek - 75 x 25mm.
KEN-289-2350K: Przecinak nitów - 145 x 25mm.
KEN-289-2400K: Przecinak do płyt - 150mm.
KEN-289-2450K: Wybijak stożkowy - 180 x 3mm.
KEN-289-2500K: Wybijak prosty - 180 x 12mm.
KEN-289-2550K: Rozbijak - 180 x 12mm.
KEN-289-2600K: Przecinak spawów - 180 x 12mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Chisel Length | 145 mm |
| Chisel Length | 5 3/4" cal |
| Chisel Width | 19 mm |
| Chisel Width | 3/4" cal |
| EAN13 | 5036140104778 |
| ecl@ss | 21049104 |
| Waga całkowita | 0.13 |
| Oznaczenie | KEN-289-2350K |
| Type | Rivet Cutter |
| UNSPSC | 27112800 |
| Waga elementu | 130 g |