Przecinak do elektronarzędzi do płyt 150mm 6" Kennedy KEN2892400K (KBE2893046Y)
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak do elektronarzędzi do płyt 150mm 6" Kennedy KEN2892400K
Kennedy KEN-289-2400K
KEN2892400K
KC-016,33,9ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
KEN-289-1070K: Przecinak płaski - 178 x 15mm.
KEN-289-2300K: Gładki młotek - 75 x 25mm.
KEN-289-2350K: Przecinak nitów - 145 x 25mm.
KEN-289-2400K: Przecinak do płyt - 150mm.
KEN-289-2450K: Wybijak stożkowy - 180 x 3mm.
KEN-289-2500K: Wybijak prosty - 180 x 12mm.
KEN-289-2550K: Rozbijak - 180 x 12mm.
KEN-289-2600K: Przecinak spawów - 180 x 12mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Chisel Length | 150 mm |
| Chisel Length | 6" cal |
| EAN13 | 5036140104785 |
| ecl@ss | 21049104 |
| Waga całkowita | 0.15 |
| Oznaczenie | KEN-289-2400K |
| Type | Panel Cutter |
| UNSPSC | 27112800 |
| Waga elementu | 150 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymiary | 150mm x 22mm |
| For Use With | CP Desoutter Kobe Toku YK |
| Materiał | |
| Długość całkowita | 150mm 6" cal |
| Szerokość całk. | 22mm 7/8" cal |
| Numer produktu | P503D38K0165 |
| Chisel Type | Panel Cutter |