Przecinak do elektronarzędzi płaski 455x25mm 18"x1" Kennedy KEN2891480K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak do elektronarzędzi płaski 455x25mm 18"x1" Kennedy KEN2891480K
Kennedy KEN-289-1480K
KEN2891480K
KC-016,94,1ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
29mm Sześciokątny trzpień z pojedynczą płaszczyzną
KEN-289-1430K: Przecinak płaski - 380 x 31mm
KEN-289-1480K: Przecinak płaski - 455 x 25mm.
KEN-289-2060K: Szpic kwadratowy - 380 x 6mm
KEN-289-2120K: Szpic kwadratowy - 455 x 6mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Chisel Length | 18" cal |
| Chisel Length | 455 mm |
| Chisel Width | 1" cal |
| Chisel Width | 25 mm |
| EAN13 | 5036140104655 |
| ecl@ss | 21049104 |
| Waga całkowita | 2.4 |
| Oznaczenie | KEN-289-1480K |
| Type | Flat Chisel |
| UNSPSC | 27112800 |
| Waga elementu | 2.4 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymiary | 455mm x 25mm |
| For Use With | 11304 11308 12314 For Bosch: USH27 USH28 |
| Materiał | |
| Długość całkowita | 455mm 18" cal |
| Szerokość całk. | 25mm 1" cal |
| Numer produktu | P237A38K0450 |
| Chisel Type | Flat Chisel |