Przecinak do elektronarzędzi szeroki 305x75mm 12"x3" Kennedy KEN2891610K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak do elektronarzędzi szeroki 305x75mm 12"x3" Kennedy KEN2891610K
Kennedy KEN-289-1610K
KEN2891610K
PRZECINAK DO ELEKTRONARZEDZI, SZEROKI 305x75mm (12"x3") Kennedy
KEN-289-1610K
SM.CK016,72,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Dla Bosch: GBH7/45, UBH6/35, UBH12/50, USH6, 11202, 11203, 11204, 11206, 11208, 11209. AEG (Atlas Copco): PHD26, PH38, PHD38, PH240D, PH350D. Black & Decker: HD2032, HD2038, P8032, P8038.
19mm Sześciokątny trzpień z pojedynczą płaszczyzną i okrągłym uchwytem
KEN-289-1300K: Przecinak płaski - 380 x 25mm.
KEN-289-1580K: Przecinak szeroki - 305 x 50mm.
KEN-289-1610K: Przecinak szeroki - 305 x 75mm.
KEN-289-1970K: Szpic kwadratowy - 380 x 3mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Chisel Length | 305 mm |
| Chisel Width | 75 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140104679 |
| eCl@ss Code | 21049104 |
| Waga całkowita | 0.83 |
| Supplier Part No. | 2891610K |
| Typ | Wide Chisel |
| UNSPSC Code | 27112800 |
| Waga elementu | 830 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 305mm 12" cal |
| Szerokość całk. | 75mm 3" cal |
| Numer produktu | P229A35K0300 |
| Typ chwytu | |
| Chisel Type | Wide Chisel |
| Chisel Cutting Edge | mm |