Przecinak do elektronarzędzi szpic kwadratowy 380x3mm 15"X1/8" Kennedy KEN2892030K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak do elektronarzędzi szpic kwadratowy 380x3mm 15"X1/8" Kennedy KEN2892030K
Kennedy KEN-289-2030K
KEN2892030K
KC-016,43,1ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Dla Makita: HM1200K, HR3850K.
21mm Sześciokątny trzpień z pojedynczą płaszczyzną i okrągłym uchwytem
KEN-289-1350K: Przecinak płaski - 380 x 25mm.
KEN-289-1640K: Przecinak szeroki - 305 x 50mm
KEN-289-1670K: Przecinak szeroki - 305 x 75mm.
KEN-289-2030K: Szpic kwadratowy - 380 x 3mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Chisel Length | 380 mm |
| Chisel Width | 3 mm |
| EAN13 | 5036140104730 |
| ecl@ss | 21049104 |
| Waga całkowita | 1 |
| Oznaczenie | KEN-289-2030K |
| Type | Moil Point |
| UNSPSC | 27112800 |
| Waga elementu | 1000 g |