Przecinak do elektronarzędzi szpic kwadratowy 380x3mm 15"x1/8" Kennedy KEN2892000K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak do elektronarzędzi szpic kwadratowy 380x3mm 15"x1/8" Kennedy KEN2892000K
Kennedy KEN-289-2000K
KEN2892000K
PRZECINAK DO ELEKTRONARZEDZI, SZPIC KWADR. 380x3mm (15"x1/8") Kennedy
KEN-289-2000K
SM.CK016,35,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Przecinaki typu Kango
Dla Kango: 501, 627, 628, 637, 638, 430 - typ trzpienia 750.
19mm Sześciokątny trzpień z pojedynczą płaszczyzną i okrągłym uchwytem.
KEN-289-1330K: Przecinak płaski - 380 x 25mm.
KEN-289-1800K: Przecinak szeroki - 305 x 50mm
KEN-289-1830K: Przecinak szeroki - 305 x 75mm
KEN-289-2000K: Szpic kwadratowy - 380 x 3mm
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Chisel Length | 15" cal |
| Chisel Length | 380 mm |
| Chisel Width | 1/8" cal |
| Chisel Width | 3 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140104723 |
| eCl@ss Code | 21049104 |
| Waga całkowita | 0.8 |
| Supplier Part No. | 2892000K |
| Typ | Moil Point |
| UNSPSC Code | 27112800 |
| Waga elementu | 800 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 380mm 15" cal |
| Szerokość całk. | 3mm 1/8" cal |
| Numer produktu | P211A07K0380 |
| Typ chwytu | |
| Chisel Type | Moil Point |
| Chisel Cutting Edge | mm |