Przecinak do elektronarzędzi szpic kwadratowy 380x6mm 15"x1/4" Kennedy KEN2892090K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak do elektronarzędzi szpic kwadratowy 380x6mm 15"x1/4" Kennedy KEN2892090K
Kennedy KEN-289-2090K
KEN2892090K
SM.CK016,35,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
19mm Sześciokątny trzpień z pojedynczą płaszczyzną
KEN-289-1400K: Przecinak płaski - 380x25mm.
KEN-289-1700K: Przecinak szeroki - 305x50mm.
KEN-289-2090K: Szpic kwadratowy - 380x3mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy Industrial |
| Chisel Length | 15" cal |
| Chisel Length | 380 mm |
| Chisel Width | 1/4" cal |
| Chisel Width | 6 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140104747 |
| eCl@ss Code | 21049104 |
| Waga całkowita | 0.9 |
| Type | Moil Point |
| UNSPSC Code | 27112800 |
| Waga | 900 g |