Przecinak do elektronarzędzi wybijak prosty 180x12mm 7"x1/2" Kennedy KEN2892500K (KBE2891004A)
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak do elektronarzędzi wybijak prosty 180x12mm 7"x1/2" Kennedy KEN2892500K
Kennedy KEN-289-2500K
KEN2892500K
PRZECINAK DO ELEKTRONARZEDZI, WYBIJAK prosty 180x12mm (7"x1/2") Kennedy
KEN-289-2500K
SM.CK016,24,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Do wszystkich przenośnych młotów, włączając CP, Desoutter, Kobe, Toku i YK.
KEN-289-1070K: Przecinak płaski - 178 x 15mm.
KEN-289-2300K: Gładki młotek - 75 x 25mm.
KEN-289-2350K: Przecinak nitów - 145 x 25mm.
KEN-289-2400K: Przecinak do płyt - 150mm.
KEN-289-2450K: Wybijak stożkowy - 180 x 3mm.
KEN-289-2500K: Wybijak prosty - 180 x 12mm.
KEN-289-2550K: Rozbijak - 180 x 12mm.
KEN-289-2600K: Przecinak spawów - 180 x 12mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Chisel Length | 180 mm |
| Chisel Length | 7" cal |
| Chisel Width | 12 mm |
| Chisel Width | 1/2" cal |
| EAN13 Barcode | 5036140104808 |
| eCl@ss Code | 21049104 |
| Waga całkowita | 0.15 |
| Supplier Part No. | 2892500K |
| Typ | Straight Punch |
| UNSPSC Code | 27112800 |
| Waga elementu | 150 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 180mm 7" cal |
| Szerokość całk. | 12mm 1/2" cal |
| Numer produktu | 30799 |
| Typ chwytu | |
| Chisel Type | Straight Punch |
| Chisel Cutting Edge | mm |